Autor: Marcela Kučeković, 12. 6. 2015.

U srijedu 3. lipnja obilježili smo Dan škole i završetak ovogodišnje humanitarne akcije koja je za cilj imala prikupljanje sredstava kako bi se osnovao tamburaški orkestar naše škole. Prikupljanje sredstava je počelo Velikim proljetnim čišćenjem, prodajnom akcijom održanom 16. i 17. svibnja. Akcija je i ove godine uspješno provedena uz svesrdnu pomoć volontera; roditelja, učitelja i učenika. Akciju je humanitarnim nastupom podržao i sastav Mejaši koji je bio zaslužan za dobar ugođaj i zabavu. Ovim putem se zahvaljujemo svim sudionicima akcije, a posebno g. Jeliću, ocu našega bivšega učenika Brune Jelića, na nesebičnoj donaciji. Na kraju dvodnevnoga Velikog proljetnog čišćenja prikupilo se 12600 kn.

Na Dan škole odigrane su i humanitarne utakmice. Nogometna utakmica između učitelja i učenika osmih razreda koja je završila neriješeno 2:2 i odbojkaška utakmica između učiteljica i učenica osmih razreda u kojoj su pobijedile učiteljice 2:0. Humanitarne utakmice za tamburaški sastav priskrbile su 940 kn.

Dan škole obilježen je i svečanom priredbom na kojoj je ravnatelj g. Božidar Nevžala dodijelio nagrade najboljim učenicima naše škole i njihovim mentorima. Ani Vajić, 7.a za osvojeno 1. mjesto na  državnom Natjecanju iz poznavanja hrvatskoga jezika, Patriku Paviću, 5.a za osvojenu  2. nagradu na državnom Natjecanju iz matematike, Marku Vlaiću, 7.c za osvojeno 2. mjesto na državnom Natjecanju iz informatike i računalstva, Dominiku Tomiću, 8.c za osvojenu 2. nagradu za literarni natječaj u organizaciji Turističke zajednice grada Zagreba,  Ivanu Tomiću, 7.e za osvojeno 3. mjesto na državnom Natjecanju iz poznavanja hrvatskoga jezika, Patriku Paviću, 5.a za osvojeno 3. mjesto na državnom Natjecanju iz informatike i računalstva, Klari Rihtar, 8.a za zapažen nastup na državnom LIDRAN-u  s monologom Barbie Melite Rundek i Jani Jelčić, 8.c za osvojeno 9. mjesto na državnom Natjecanju iz poznavanja hrvatskoga jezika. U nastavku priredbe KUD škole izveo je prigodni program koji je razveselio naše goste.

Fotogalerije:     Priredba   -   Nogomet -   Odbojka

25. do 27. ožujka 2024.