preskoči na sadržaj
 

 

  

PROGRAM- „Vikendom u sportske dvorane“ (5 i 7 razredi dopodne) Šk. godina 2018./2019.  

   

 

Sati

 

Poned.

 

Sati

 

Utorak.

 

Sati

 

Četvrtak

 

Sati

 

Petak

 

Sati

 

Subota

10,40

11,25

Gimnastika 

(m+ž) 

(2. raz.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 8,30-

9,15

El. sp. škola i Atletika (m+ž) 

(3 i 4 raz.)

14,50

15,35

El. sp. škola i Atletika (m+ž) 

(1. raz.)

14,00

14,45

Gimnastika 

(m+ž) 

(1. raz.)

 

 

 

 

 

 

  9,15

10,00

Nogomet (m)

(3 i 4  raz.)

15,40

16,25

El. sp. škola i Atletika (m+ž) 

(2. raz.)

15,40

16,25

Nogomet

(1. raz.)

 

 

 

 

 

 

 

10,00-

10,45

Gimnastika  (m+ž)

 (3-4 raz.)

Sati

 

Srijeda

 

 

 

 

 

 

 

18,15

19,00

Badminton i stolni tenis

(2-4 raz.)

10,45

11,30

Gimnastika  (m+ž)

 (5-8 raz.)

19,00

19,45

Nogomet (m)

(2 raz.)

19,00

19,45

Odbojka (ž)

(2-4 raz.)

19,00

19,45

Rukomet (m+ž)

(2-4 raz.)

19,00

19,45

Badminton i stolni tenis 

(5-8 raz.)

11,30

12,15

Nogomet (m)

(8. raz.)

19,45

20,30

Stolni tenis (natjecatelji)

(7 raz.)

19,45

20,30

Odbojka (ž)

(5-8 raz.)

 

19,45

20,30

Košarka

(2-4 raz.)

19,45

20,30

Nogomet (m) 

(5 i 6 raz.)

12,15

13,00

Košarka

(7 i 8 raz.)

20,30

21,15

Stolni tenis

 (natjecatelji)

(7. raz.)

20,30

21,15

Rukomet 

(m + ž)

(5 i 6. raz.)

20,30

21,15

Košarka

(5 i 6 raz.)

20,30

21,15

Nogomet

(7 raz.)

 

  

 

PROGRAM- „Vikendom u sportske dvorane“ (5 i 7 razredi popodne) Šk. godina 2018./2019.   

 

 

Sati

 

Utorak

 

Sati

 

Srijeda

 

Sati

 

Četvrtak

 

Sati

 

Petak

 

Sati

 

Subota

 9,45

10,25

Gimnastika  (m+ž)

 (1 raz.)

10,40

11,25

El. sp. škola i Atletika 

(2 raz.)

 

 

 

 

 

 

 8,30

9,15

El. sp. škola i Atletika (m+ž) 

(3 i 4 raz.)

10,40

11,25

Gimnastika  (m+ž)

 (2 raz.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  9,15

10,00

Nogomet (m)

(3 i 4  raz.)

11,30

12,15

El. sp. škola i Atletika(m+ž)

(1. raz.)

13,10

13,55

Nogomet (m)

(1. raz.)

 

 

 

17,30

18,15

Nogomet (m)

(2. raz.)

10,00

10,45

Gimnastika  (m+ž)

 (3-4 raz.)

 

 

 

 

 

 

 

18,15

19,00

Badminton i stolni tenis

(2-4 raz.)

10,45

11,30

Gimnastika  (m+ž)

 (5-8 raz.)

19,00

19,45

Odbojka (ž)

(2-4 raz.)

 

 

 

 

19,00

19,45

Rukomet (m+ž)

(2-4 raz.)

19,00

19,45

Badminton i stolni tenis 

(5-8 raz.)

11,30

12,15

Nogomet (m)

(8. raz.)

19,45

20,30

Odbojka (ž)

(5-8 raz.)

19,45

20,30

Stolni tenis (natjecatelji) 

(7 raz.)

19,45

20,30

Košarka  (m+ž)

(2-4 raz.)

19,45

20,30

Nogomet (m)

(5 i 6 raz.)

12,15

13,00

Košarka

(7 i 8 raz.)

20,30

21,15

Rukomet (m+ž)

(5 i 6  raz.)

20,30

21,15

Stolni tenis (natjecatelji) 

(7 raz.)

20,30

21,15

Košarka (m)

(5 i 6 raz.)

20,30

21,15

Noigomet (m)

(7 raz.)

 

  

 

 

 

 

              

 

 

info - nastava

16. tjedan  (14.1. do 18.1.)

RASPORED B

ČETVRTI, ŠESTI I OSMI RAZREDI POPODNE

 2.E, TREĆI, PETI I SEDMI RAZREDI UJUTRO

1.E, 2.F I 3.E MEĐUSMJENA

 


HONI

3. kolo subota 15.12.2018.


Kovačić MINIS


Volonteri u medijima

Emisiju Radio Sljemena u kojoj su gostovali naši volonteri možete poslušati na sljedećoj poveznici.


 

OŠ ANTE KOVAČIĆA

KOTARNICA 17

10090 ZAGREB

skola@os-akovacica-zg.skole.hr  


Kalendar
« Siječanj 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


Brojač posjeta
Ispis statistike od 1. 1. 2018.

Ukupno: 114437
Ovaj tjedan: 557
Danas: 557

Korisni linkovi
e-Dnevnik

Razno

Škola





preskoči na navigaciju