Obavijest o promjeni upisnog područja

Autor: Mladen Ćurić, Jelena Strujić, 27. 2. 2024.

Poštovani roditelji i skrbnici,

odlukom Gradskog ureda došlo je do promjene upisnog područja OŠ Ante Kovačića. Ukoliko ste se predbilježili za obavijest o otvorenim terminima procjene psihofizičkog stanja djeteta, molimo vas da provjerite pripada li vaše dijete u našu školu.

U slučaju da brat ili sestra budućeg prvašića već pohađa OŠ Ante Kovačića, roditelji mogu podnijeti pisanu i vlastoručno potpisanu zamolbu s navedenim razlozima. Zamolbu je potrebno poslati na mail adresu škole ili dostaviti osobno u školu. Izmjenama Zakona, Gradski ured je taj koji donosi konačnu odluku o upisu djeteta izvan upisnog područja (Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, čl.18, st.3). Obavijest o ishodu odluke možete očekivati u kolovozu.

Utvrđivanje spremnosti za školu provodit će se od ožujka pa nadalje, a termin je potrebno rezervirati na aplikaciji Terminko kada isti budu dostupni. Već sada se možete predbilježiti za obavijest o otvorenim terminima.

U nastavku se nalazi ažurirani popis ulica koje pripadaju našem upisnom području kao i skenirana Obavijest o upisu djece u 1. razred osnovne škole za školsku godinu 2024./2025. Također, priložena je i Zamolba za upis izvan upisnog područja.

Za sve dodatne informacije javiti se psihologinji na mail jelena.strujic@skole.hr

Upisno područje OŠ Ante Kovačića čine ulice:
Alibunarska ul., Alibunarski odvojak, Dolina I. odvojak, Dolina Stenjevečka I., I. Hrnetička ul., II. Hrnetička ul., Jankomir, Kotarnica do br. 16 parni i neparni, Samoborska cesta - neparni od 63 do 93 i parni od 34 do 108, Stenjevec, Stenjevečka ul., Stenjevečki odvojak I., Stenjevečki odvojak II., Stenjevečki odvojak III., Trg I. Kukuljevića br. 1 - 7, Ul. A. Kokića, Ul. A. Šoljana - parni brojevi, Ul. E. Vidovića, Ul. hrvatskih branitelja, Ul. I.B. Mažuranić - neparni od 27 do kraja i parni od 60 do kraja, Ul. I. Lovrića, Ul. I. Pergošića, Ul. I. Rangera, Ul. M. Vlačića Ilirika, Ul. M. Tartaglie - sve osim parnih br. od 2 do 12 koji idu u OŠ Malešnica, Ul. N. Pavića, Ul. M. Pelegrinovića, Ul. T. Krizmana, Ul. V. Korajca, Ul. V. Stulića.

Obavijest_o_upisu.pdf (466.52 KB)
Zamolba_UV_za_upis_izvan_upisnog_podrucja.pdf (114.26 KB)